Myślisz o dofinansowaniu dla swojego biznesu?

 

ZNAJDŹ NABÓR!

Aby zdobyć dofinansowanie potrzebny jest dobry pomysł oraz profesjonalnie sporządzona dokumentacja

Pojawiła się nowa perspektywa finansowa na lata 2014-2020, a wraz z tym nowa pula środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów. By zdobyć takie dofinansowanie potrzebny jest dobry pomysł oraz profesjonalnie sporządzona dokumentacja. Na co więc czekać?


O nas

Calicon to firma specjalizująca się w świadczeniu usług doradczych na najwyższym poziomie. To właśnie Ty i Twoje indywidualne potrzeby są dla nas najważniejsze. Zależy nam na precyzji i dokładności wykonania zlecenia, dlatego przygotowujemy je z ogromną pieczołowitością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Firmę Calicon tworzą dynamiczni i dobrze wykształceni specjaliści. Szukanie nowych rozwiązań to klucz do sukcesu. Pracownicy firmy Calicon wciąż poszerzają swoje horyzonty myślowe i umiejętności, biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach.

Stawiamy na przedsiębiorczych ludzi z pasją, którzy chcą realizować swoje marzenia. Tworzymy z klientem prężny zespół i wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań i możliwości. Celem naszej działalności jest budowa rozpoznawalności marki, wzmacnianie więzi z klientem, a także wdrażanie produktów adekwatnych do aktualnych oczekiwań klientów. Misją firmy jest umożliwienie rozwoju ludziom kreatywnym i ambitnym.

Gwarantujemy perfekcję i rzetelność na każdym etapie współpracy. Firma Calicon służy poradą w dokonaniu najkorzystniejszego dla Was rozwiązania. Zaufało nam wielu klientów, którzy są usatysfakcjonowani współpracą z nami.

 


Zajmujemy się:

  • Wyszukiwaniem możliwości sfinansowania przedsięwzięć ze środków unijnych
    oraz doradztwem wyboru optymalnych rozwiązań
  • Przygotowywaniem wniosków , biznes planów oraz montażu finansowego
  • Pomocą w kompletowaniu wymaganych załączników
  • Kontaktem z instytucjami odpowiedzialnymi za rozpatrywanie wniosków
  • Nadzorem na procesem podopisywania preumowy oraz umowy o dofinansowanie
  • Przygotowywaniem wniosków o płatność
  • Sporządzaniem analiz rynku i planów rozwoju eksportu
  • Przygotowywaniem biznes planów pod kredyty