Myślisz o dofinansowaniu dla swojego biznesu?

ZNAJDŹ NABÓR!

Dołącz do nas!

Zdobywaj doświadczenie w firmie CALICON

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref.: PZ3/02/2016

Opis stanowiska:

  • analiza i ocena projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości otrzymania dofinansowani
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej
  • pośrednictwo w kontaktach między urzędami a klientami
  • prowadzenie klientów przez proces aplikowania, rozliczania i kontroli projektów

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii , europeistyki, zarządzania, rachunkowości lub kierunku pokrewnego
  • wiedzy na temat programów pomocowych Unii Europejskiej i innych źródeł dofinansowania
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • komunikatywności
  • dokładności, terminowości i staranności w przygotowywaniu dokumentacji
  • doświadczenia w zakresie obsługi klientów biznesowych
  • doświadczenie w sporządzaniu biznesplanów i analiz finansowych

    Prosimy o wysyłanie aplikacji na adres biuro@calicon.pl

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi ma wybrane oferty.
    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji ( Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883”).